چسب و کلینر های weld on

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

 

فهرست استانداردها و گواهینامه ­ها:

رعایت قانون SCAQMD 1168/316A

هماهنگ با LEED® (رهبری در طراحی انرژی و محیط زیست).هنگام استفاده از این محصول WELD-ON که ترکیبات آلی فرار کمی منتشر می­کند، می­توان ادعا کرد که سیستم رتبه­بندی ساختمان سبز LEED-کیفیت زیست محیطی درون ساختمان رعایت شده است.

دارای گواهینامه ISO9001:2008 برای سیستم مدیریت کیفی فوق العاده اش می باشد.

تمامی حلال های سیمان، بتونه ها و پاک کننده های WELD-ON با الزامات برای کاهش VOC( ترکیبات آلی فرار( مواجه می شوند که کاهش انتشار VOC به تمیزتر شدن هوا کمک می کند.

تضمین کیفیت:

پاک کننده WELD-ON C-65 به منظور اطمینان از دارا بودن کیفیت بالا به دقت مورد ارزیابی قرار گرفته است. اسپکتروسکوپی مادون قرمز تبدیل فوریه،‌ کروماتوگرافی گازی، و آزمون­های تکمیلی، همگی ساخت بر اساس استانداردهای دقیق را تأیید می­کند. یک کد شناسایی دسته­ای بر روی هر قوطی مهر زده شده و اطمینان می­دهد که تمامی مواد و فرآیندهای استفاده شده در ساخت این محصول قابلیت ردیابی دارند.

کد تاریخ ساخت بر روی ته قوطی مهر شده است. وقتی درب ظرف آن باز شود و آلوده نشود، پایداری این محصول با تبخیر حلال محدود می­شود. افزودن حلال­ها توصیه نمی­شود و می­تواند خصوصیات پاک کننده را به صورت معناداری تغییر دهد.
محصولات در کاربرد هایی مثل آب آشامیدنی ، چمن، آبیاری ، استخر ، مصارف صنعتی ، حفاظت در مقابل آتش، مجرای آب و DWN و یا فاضلاب مورد استفاده قرار میگیرد.

برای ترمیم و تعمیر ترک ها و شکاف ها سرپوش لوله ها که چکه میکنند و همچنین برای ساخت لوله ها و اتصالات استفاده از چسب ها به علت دارا بودن خاصیت فوق العاده در پر کردن درز ها بسیار کار آمد خواهد بود.

این محصولات توانائی تحمل فشار بالا و مقاومت ضربه ای فوق العاده ای را دارا می باشند.

برخی از حلال های سیمان WELD-ON در لوله های PVC و CPVC می توانند بدون بتونه در سیستم های بدون فشار استفاده گردند البته اگر شرایط و دستورالعمل های موضعی و مکانی اجازه دهد.

CLEANER و PRIMER ها:

محصولاتی هستند که در کاربرد هایی مانند از بین بردن تمام روغن ها و گریس ها از سطح لوله های PVC ، CPVC و ABS و STYRENE و لوازمات اتصالات استفاده می شوند.

با استفاده از cleaner ، طول عمر اتصال لوله تا حداقل ۵۰ سال تضمین و فاقد هرگونه نشتی از محل اتصال خواهد بود و به همین دلیل استفاده از cleaner الزام آور و ضمانت اتصال بدون هرگونه نشتی را خواهد بود.

  نظرات

پاسخی بگذارید