جلیقه نجات یاماها

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
  • نظرات : نظر بدهید

yamaha B 80950


جلیقه شنا یاماها استرج با رنگ مشکی، با طراحی متفاوت تر از سایر جلیقه های بادی، قوق العاده شیک و زیبا، با کیفیت مناسب، از نوع زیپی به همراه دو گیره اضافه جهت به وجود آمدن امنیت بیشتر، بخش داخلی این جلیقه نجات مشکی رنگ بوده و بخش بیرونی آن نیز در اغلب بخش ها در همین رنگ تولید شده، تنها بخشی از قسمت جلویی که در تصویر محصول نیز مشخص است در رنگ خاکستری تولید شده است. جنس این جلیقه از نئوپرن که ضد ضربه نیز می باشد و قدرت جذب بالایی دارد ساخته شده است که در ظاهر همانند جلیقه های استرج می باشد که فوق العاده زیبا بوده و هنگام به تن داشتن آن احساس خستگی نخواهید کرد.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

yamaha 28485 lj

 

محصولی فوق العاده با کیفیت و ساخت کره جنوبی، تولید شده در سه رنگ قرمز، مشکی و آبی، با طراحی فوق العاده زیبا و متفاوت در مقایسه با سایر جلیقه های شنا تولید شده در ایران و یا جلیقه های رایج و پر استفاده در بازار، با رویه پلی استر درجه یک که دچار پوسیدگی نمی شود، بخش میانی این جلیقه مشکی رنگ بوده و بخش کناری آن نیز سفید می باشد، سه گیره اصلی در پایین و یک گیره فرعی برای ایمنی بیشتر در قسمت بالای آن قرار داده شده است تا به هنگام ورود درون آب جلیقه از بدن شما جدا نشود. این محصول مناسب بزرگسالان بوده و  به دلیل بزرگ بودن ابعاد برای افراد با جثه بزرگ مناسب می باشد.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

yamaha Y 87958


محصولی فوق العاده ویژه با جنس رویه فوق العاده مستحکم از جنس نئوپرن و شکل ظاهری استرج، مناسب استفاده بزرگسالان، دارای یک زیپ میانی و دو گیره در بخش پایینی برای استحکام بیشتر، ظاهر این جلیقه حالت بیضی شکل داشته و بر روی بدن شخص استفاده کننده کاملا محکم می شود. بخش داخلی این کالا مشکی رنگ بوده و بخش بیرونی متشکل از رنگ خاکستری و زرد می باشد که باعث شده یکی از زیبا ترین جلیقه های شنا تولید شده تا به امروز باشد.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

yamaha W 85756


ساخته شده از جنس نئوپرن، که ضد ضربه می باشد و مقاومت بسیاری خوبی دارد، به علاوه این نوع جلیقه به هیچ وجه پوسیده نشده و طول عمر فوق العاده بالایی دارد.، این جلیقه دارای دو گیره در قسمت پایینی بوده و یک زیپ جداگانه نیز در بخش میانی به همراه دارد. رنگ عمده آن نیز بنفش بوده که با طرح گل مزین شده است. به دلیل وزن کم، بانوان از استفاده طولانی مدت این جلیقه شنا خسته نشده و طراحی و ساخت آن نیز مطابق بدن بانوان صورت گرفته است.